Nie musisz nam wierzyć na słowo. 👋 Sprawdź, co piszą o nas klienci w Google! 🌟 Twój głos i opinia mają dla nas ogromne znaczenie. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie Sp. z o.o.

Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska

4,8

Sprzedajemy nawet dla najbardziej wymagających klientów 😊🌟.

Sprawdź nasze opinie w serwisie eBay - są doskonałe! 🏆💬 Jesteśmy dumni z tego, że nasza jakość i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

DARMOWA DOSTAWA OD 400 PLN

Dla wszystkich zamówień przedpłaconych.

GWARANCJA BEZPIECZNEJ DOSTAWY

lub zwrot pieniędzy 100% gwarantowany.

AKTUALNA OFERTA 24/7

Stany magazynowe aktualizujemy codziennie.

Nowodvorski

Nowodvorski Lighting
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-28 z 2171

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-28 z 2171

na stronę

Firma Nowodvorski Lighting jest firmą rodzinną założoną w 1994 roku. Od tego czasu, marka Nowodvorski Lighting stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oświetleniowych na Świecie. Nieustanne poszerzanie oferty oświetleniowej z dbałością o najwyższe standardy wzornictwa i jakości sprawiły, że marka Nowodvorski Lighting jest jedną z najbardziej pożądanych marek przez projektantów oraz inwestorów prywatnych. Nowodvorski Lighting posiada dystrybucję w 50 krajach świata. Za produkcję odpowiadają dwa profesjonalne zakłady z automatycznym parkiem maszynowym oraz nowoczesne centrum logistyczne o wielkości 4500m2. Jakość marki doceniana jest przez detalistów oraz ekspertów. Nowodvorski Lighting jest laureatem nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 międzynarodowych targów poznańskich dla systemu Cameleon.