Nie musisz nam wierzyć na słowo. 👋 Sprawdź, co piszą o nas klienci w Google! 🌟 Twój głos i opinia mają dla nas ogromne znaczenie. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie Sp. z o.o.

Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska

4,8

Sprzedajemy nawet dla najbardziej wymagających klientów 😊🌟.

Sprawdź nasze opinie w serwisie eBay - są doskonałe! 🏆💬 Jesteśmy dumni z tego, że nasza jakość i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy, a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

Gdzie znajdę opinie o waszej firmie?

Opinie o naszej firmie znajdziesz na kilku różnych platformach, które pozwalają naszym klientom dzielić się swoimi doświadczeniami z naszymi produktami i usługami. Naszym głównym celem jest zapewnienie Ci satysfakcji z przeprowadzonej transakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony.

Zapraszamy do przeczytania opinii na następujących platformach:

  1. Google Maps: Na Google Maps można znaleźć opinie i oceny od naszych klientów. Po odwiedzeniu naszego profilu na Google Maps, będziesz mógł/a przeczytać, co inni mają do powiedzenia o naszych produktach i usługach.

  2. Ceneo: Ceneo to popularna polska platforma internetowa, która zajmuje się zbieraniem opinii, recenzji, ocen, oraz porównywaniem cen produktów i usług dostępnych w internecie. Jest to jedna z najważniejszych i najczęściej używanych witryn, na której klienci mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów oraz pozyskiwać informacje na temat produktów i usług przed dokonaniem zakupu.

Cenimy Twoją opinię i jesteśmy gotowi reagować na wszelkie problemy, które mogą pojawić się przy realizacji zamówienia. Nasza dewiza brzmi: "Rzetelność firmy ocenisz nie po tym, jak szybko zrealizowała Twoje zamówienie, ale po tym, jak podchodzi do ewentualnych problemów przy jego realizacji."

Dziękujemy za wybór naszej firmy, i zachęcamy Cię do pozostawienia opinii po przeprowadzonej transakcji. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ pomaga nam ciągle doskonalić nasze usługi i produkty, abyśmy mogli spełnić Twoje oczekiwania jeszcze lepiej.

Kategorie: Obsługa klienta