Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

O nas - czyli kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 2008 roku. Swoją działalność początkowo prowadziła pod nazwą "E-klosz.pl", a jej centrum stanowił internetowy sklep z lampami. Od roku 2010 firma działa pod nazwą "Centrum Światła" Handel i Projektowanie. W roku 2010, poza marką wiodącą tj. "Eklosz.pl", powstały trzy nowe marki. Obecnie prowadzimy sprzedaż pod 3 kontami w serwisie allegro: E-klosz.pl; Oświetlenie24h.pl i CentrumLED oraz jednym w serwisie Ebay -Hg-lamps, w którym oferta jest targetowana na rynki niemieckie. Sprzedajemy doskonałej jakości, efektowne lampy, przeznaczone do oświetlania różnego rodzaju pomieszczeń i przestrzeni.

To co nas wyróżnia to dbałość o szczegóły.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do pakowania wysyłanych towarów - tak, by nie uległy uszkodzeniu w transporcie. W roku 2010 reklamacje wyniosły 2% wszystkich transakcji, z czego 98% reklamacji zostało rozpatrzonych pozytywnie. Średni termin rozpatrywania reklamacji wyniósł 3 dni robocze, a załatwienie reklamacji (dosłanie kloszy, zwrot pieniędzy) trwało zazwyczaj nie dłużej niż 5 dni roboczych.


Poza handlem internetowym, rozwijamy się w kierunku projektowania i doboru oświetlenia pod najróżniejsze obiekty użyteczności publicznej. Współpracujemy z wieloma projektantami i inwestorami - również z Europy.

Zawsze niskie ceny.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dlatego gwarantujemy naszym klientom zawsze tanie, a jednocześnie wysokiej jakości produkty.

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania oświetlenia do domu czy mieszkania bądź zupełnie nie wiesz, co powinineś/aś wybrać, zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy Ci dobrać oświetlenie do każdego pomieszczenia, mając na uwadze odpowiednią ilość natężenia światła oraz jego charakterystykę.


Zachęcamy wszystkich klientów do składania zapytań i zamówień.


Agnieszka Śliwińska
Właściciel firmy